29.12.2017 2813 pozretí 2 minúty čítania

Go. Explore. See.: Mountains of Slovakia

Vitajte pri našej ďalšej, tohto roku poslednej, epizóde video cyklu Go. Explore. See. Dnes sa vyberieme do hôr, zdoláme strmé žľaby a prejdeme sa lesom pokrytým vrstvou čerstvo napadnutého snehu.

 

Hory sú miestom, kde človek spomalí a naplno si užíva prítomnosť. Miestom, kde vládne sloboda a kde neexistuje “to materiálne”. Tu si človek najlepšie uprace v myšlienkach a príde na nové nápady. Je to miesto, kde sa človek pri pohľade na vysoké štíty a nekončiace hrebene naučí pokore a rešpektu. Hory vám dajú veľa a do dnešného uponáhľaného sveta si z nich donesiete veľkú dávku pokoja a slobody.

Majestátnosť slovenských hôr a pokoj z nich vyžarujúci sme sa snažili zachytiť v epizóde Mountains of Slovakia nášho video cyklu Go. Explore. See. Už čoskoro vám prinesieme ďalšiu časť a vizuálne vás prenesieme do ďalšieho krásneho kúta zeme.

Andrea

Som jednou zo spoluzakladateľov eyerim. Svoju energiu sústredím na tvorbu obsahu našich sociálnych sietí. Som posadnutá plameniakmi a cestovaním. K väčšine svojich kreatívnych nápadov prichádzam počas dlhých prechádzok po horách. Mám rada umenie a fotografiu.

Mohlo by vás zaujímať
eyerim výber: Najlepšie trendy leta 2018

Prahnete po ďalšej módnej inšpirácii? eyerim je tu vždy pre Vás a tentokrát s módnymi trendami v polovici leta. Máte záujem?

Zaručené tipy na last-minute darčeky pre každého

Do Vianoc ostáva pár dní a vám stále chýba ten správny darček pod stromček? Náš darčekový sprievodca vám uľahčí výber a zaručí vám pokojné Vianoce.

6 dôvodov prečo si dať vyšetriť zrak ešte dnes

Navštíviť očného lekára včas vám môže ušetriť veľa nepríjemností. Toto je 6 dôvodov prečo by ste si mali dať vyšetriť váš zrak ešte dnes.

DISKUSIA