29.12.2017 1503 pozretí 2 minúty čítania

Go. Explore. See.: Mountains of Slovakia

Vitajte pri našej ďalšej, tohto roku poslednej, epizóde video cyklu Go. Explore. See. Dnes sa vyberieme do hôr, zdoláme strmé žľaby a prejdeme sa lesom pokrytým vrstvou čerstvo napadnutého snehu.

 

Hory sú miestom, kde človek spomalí a naplno si užíva prítomnosť. Miestom, kde vládne sloboda a kde neexistuje “to materiálne”. Tu si človek najlepšie uprace v myšlienkach a príde na nové nápady. Je to miesto, kde sa človek pri pohľade na vysoké štíty a nekončiace hrebene naučí pokore a rešpektu. Hory vám dajú veľa a do dnešného uponáhľaného sveta si z nich donesiete veľkú dávku pokoja a slobody.

Majestátnosť slovenských hôr a pokoj z nich vyžarujúci sme sa snažili zachytiť v epizóde Mountains of Slovakia nášho video cyklu Go. Explore. See. Už čoskoro vám prinesieme ďalšiu časť a vizuálne vás prenesieme do ďalšieho krásneho kúta zeme.

Andrea

Som jednou zo spoluzakladateľov eyerim. Svoju energiu sústredím na tvorbu obsahu našich sociálnych sietí. Som posadnutá plameniakmi a cestovaním. K väčšine svojich kreatívnych nápadov prichádzam počas dlhých prechádzok po horách. Mám rada umenie a fotografiu.

Mohlo by vás zaujímať
Pripravte sa na slnečné dni – 4 rýchle tipy ako si NEvyberať slnečné okuliare

Ak ste pripravení na svoje nové slnečné okuliare, máme pre vás 4 tipy ako sa zlepšiť v nakupovaní a nepochybiť pri výbere.

Go. Explore. See.: Istanbul

Vitajte pri našej sérii videí Go. Explore. See., ktorými vás vizuálne prenesieme na krásne miesta po celom svete.

eyerim outlet: Ako štýlovo ušetriť?

Nemožné? Vôbec nie! Pokračujte v čítaní a zistite viac o magickom mieste nazývanom aj eyerim outlet.

DISKUSIA