29.12.2017 1686 pozretí 2 minúty čítania

Go. Explore. See.: Mountains of Slovakia

Vitajte pri našej ďalšej, tohto roku poslednej, epizóde video cyklu Go. Explore. See. Dnes sa vyberieme do hôr, zdoláme strmé žľaby a prejdeme sa lesom pokrytým vrstvou čerstvo napadnutého snehu.

 

Hory sú miestom, kde človek spomalí a naplno si užíva prítomnosť. Miestom, kde vládne sloboda a kde neexistuje “to materiálne”. Tu si človek najlepšie uprace v myšlienkach a príde na nové nápady. Je to miesto, kde sa človek pri pohľade na vysoké štíty a nekončiace hrebene naučí pokore a rešpektu. Hory vám dajú veľa a do dnešného uponáhľaného sveta si z nich donesiete veľkú dávku pokoja a slobody.

Majestátnosť slovenských hôr a pokoj z nich vyžarujúci sme sa snažili zachytiť v epizóde Mountains of Slovakia nášho video cyklu Go. Explore. See. Už čoskoro vám prinesieme ďalšiu časť a vizuálne vás prenesieme do ďalšieho krásneho kúta zeme.

Andrea

Som jednou zo spoluzakladateľov eyerim. Svoju energiu sústredím na tvorbu obsahu našich sociálnych sietí. Som posadnutá plameniakmi a cestovaním. K väčšine svojich kreatívnych nápadov prichádzam počas dlhých prechádzok po horách. Mám rada umenie a fotografiu.

Mohlo by vás zaujímať
Sprievodca vianočnými darčekmi: Ten najštýlovejší výber pre Vašich blízkych

Cítite sa pri vianočných nákupoch tak trochu stratení? My Vám pomôžeme.

eyerim insider: office príbehy, diel II.

Dosť bolo čakania! Sme späť s druhým dielom eyerim office príbehov. Poďte sa zoznámiť s najbláznivejšou kanceláriou v eyerime!

Ray-Ban okuliare - originál alebo fake?

Sú Ray-Ban okuliare v eyerim e-shope originál alebo sú v skutočnosti len fake? To a o mnoho viac zistíte tu.

DISKUSIA