13.12.2017 1334 pozretí 1 minúty čítania

Zaručené tipy na last-minute darčeky pre každého

Aj vy patríte do skupiny nadšencov last-minute nakupovania? Ak máte radi adrenalín a zvyknete odkladať všetko na poslednú chvíľu, tak si určite členstvo v tejto skupine zaslúžite. Bohužiaľ (alebo našťastie), niektorí z nás dobre vedia, čím si pred Vianocami prechádzate, a preto sme sa rozhodli vám tento rok trošku pomôcť.

Či už ste sa rozhodli pod stromček ukryť slnečné, dioptrické okuliare alebo dokonca lyžiarske okuliare na tohtoročnú sezónu, na eyerim vám určite pomôžeme vybrať tie správne, a to veľmi jednoducho. Na našej stránke nájdete darčekového sprievodcu, ktorý v sebe ukrýva zaručené tipy na darčeky pre každého. Všetky produkty sme jeden po druhom starostlivo vybrali - od darčekov vhodných pre priateľku, babičku, fashion maniačku alebo vaše deti až po to pravé pre gentlemana, hipstera alebo vášnivého šoféra. Tieto Vianoce sa jednoducho neseknete. Navyše, dali sme si záležať na tom, aby ste v našom sprievodcovi našli iba to, čo naši kuriéri do Vianoc určite stihnú doručiť a ušetrili vám tak stres. Inšpirujte sa našim výberom a vyberajte rýchlo, nech si pod tým vianočným stromčekom vaši blízki predsa len niečo nájdu :)

Ivana

V eyerim vediem tím, ktorí sa stará o spokojnosť našich zákazníkov. Som jednou z prvých členov eyerim family a momentálne svoj čas venujem naplno blogu, kde tvorím, fotím, píšem a vymýšľam. Som blázon do francúzskych buldočkov a zbožňujem všetko spojené so Škandináviou.

Mohlo by vás zaujímať
eyerim výber: Najlepšie trendy leta 2018

Prahnete po ďalšej módnej inšpirácii? eyerim je tu vždy pre Vás a tentokrát s módnymi trendami v polovici leta. Máte záujem?

Vianoce bez stresu - Vyberte ten správny darček pomocou virtuálnej reality

Trafiť sa do vkusu našich blízkych je niekedy výzva. Ušetrite si predvianočný stres s našim virtuálnym zrkadlom a vyberte ten správny darček pre celú rodinu.

Nájdite sa na eyerime: Rýchly návod

Viete, ako sa nebáť prejaviť svoje vášne alebo predstaviť svetu vaše naozajstné ja? Vôbec to nemusí byť až také náročné. Viac tu.

DISKUSIA