Poštovné zdarma   |   Vrátenie do 30-tich dní
+421 233 059 601

Zavolajte nám Po - Pia od 9:00 - 17:00

Napíšte nám email kontakt@eyerim.sk

Trendy v slnečných okuliaroch 2019

Jednoliate Okuliare

Jednoliate slnečné okuliare sú teraz jedným z najhorúcejších trendov. Môžete ich nosiť na šport, alebo spraviť odvážny krok a skombinovať elegantné jednoliate slnečné okuliare s každodenným outfitom. Nie každý zvládne takýto intergalaktický look, ale ak na to máte, garantujeme, že budete vyzerať SKVELE.

Ideálne pre hranaté a oválne tváre.

Nakupujte teraz

Červené Rámy

Odvážne a krásne. Oslňte všetkých naokolo slnečnými okuliaremi s červeným rámom, ktorými rozžiarite zároveň ich deň aj svoj outfit. Červená je záhadná, zvodná a sexy – rovnako ako vy? A ak milujú červené rámy značky ako Versace, čoskoro ich bude každý nasledovať. Keby niečo, my sme Vám to hovorili prví.

Čo je viac, tieto okuliare pristanú každému typu tváre!

Nakupujte teraz

Tiny Okuliare

Tiny okuliare sú tým najhorúcejším trendom z ulíc. S týmto ikonickým tvarom okuliarov budete vyzerať najštýlovejšie v celom meste, presne ako všetky modelky a filmové hviezdy. Ak milujete najnovšie trendy a vyznáte sa v streetwear móde, toto je ten správny tvar okuliarov pre Vás.

Vhodné pre okrúhlu a oválnu tvár.

Nakupujte teraz

Zrkadlové Šošovky

Zrkadlové šošovky sú späť – a to teda vo veľkom. Nájdete ich takmer v akejkoľvek veľkosti a tvare, a dodajú naozaj každému outfitu nádych 80tych až 90tych rokov. Neviete sa dočkať leta? Začníte už teraz nosiť zrkadlovky a sľúbujeme, že budete vyzerať mlado, letne a skrátka cool viac než kedykoľvek predtým.

Plus, sú vhodné pre každý typ tváre!

Nakupujte teraz

Prečo nakupovať na eyerim

Autorizovaný predajca

VRÁTENIE DO 30-TICH DNÍ

Viac ako 80 značiek

Doprava zdarma