Poštovné zdarma   |   Vrátenie do 30-tich dní
+421 233 059 601

Zavolajte nám Po - Pia od 9:00 - 17:00

Napíšte nám email kontakt@eyerim.sk

Trendy v slnečných okuliaroch 2019

Jednoliate Okuliare

Jednoliate slnečné okuliare sú teraz jedným z najhorúcejších trendov. Môžete ich nosiť na šport, alebo spraviť odvážny krok a skombinovať elegantné jednoliate slnečné okuliare s každodenným outfitom. Nie každý zvládne takýto intergalaktický look, ale ak na to máte, garantujeme, že budete vyzerať SKVELE.

Ideálne pre hranaté a oválne tváre.

Nakupujte teraz

Flat-top Okuliare

Od nás ste to počuli najskôr: flat-top slnečné okuliare budú toto leto v hlavnej úlohe. Všetci Vy odvážni, ktorí sa nebojíte prejaviť, choďte do toho! Sú klasické a moderné zároveň, a akonáhle ich vyskúšate, budete ich chcieť nosiť každý deň.

Ideálne pre okrúhle, hranaté a oválne tváre.

Nakupujte teraz

Tiny Okuliare

Tiny okuliare sú tým najhorúcejším trendom z ulíc. S týmto ikonickým tvarom okuliarov budete vyzerať najštýlovejšie v celom meste, presne ako všetky modelky a filmové hviezdy. Ak milujete najnovšie trendy a vyznáte sa v streetwear móde, toto je ten správny tvar okuliarov pre Vás.

Vhodné pre okrúhlu a oválnu tvár.

Nakupujte teraz

Cat-eye Okuliare

V šatníku každej správnej femme fatale by mali byť stálicou tie pravé cat-eye okuliare. Okamžite povýšia Váš look z úrovne klasického na neuveriteľne elegantný a sexy. Inšpirujte sa 50tymi či 60tymi rokmi (kedy tento typ slnečných okuliarov prvýkrát prišiel na scénu), alebo to vezmite moderne – to už necháme na Vás.

Ideálne pre okrúhle, oválne a srdcovité tváre.

Nakupujte teraz

Prečo nakupovať na eyerim

Autorizovaný predajca

VRÁTENIE DO 30-TICH DNÍ

Viac ako 80 značiek

Doprava zdarma