Poštovné zdarma   |   Vrátenie do 30-tich dní

+421 915 774 755

Smith I/OX Z4Y/B7

Smith

Smith I/OX Z4Y/B7

 • Doprava: ZDARMA

 • Odhadované doručenie: Dočasne vypredaný

 • Možnosť vrátenia tovaru: 30 dní

Out of stock 180 EUR 132 EUR

Price as configured: 0,00 EUR

Detaily

 • Značka Smith
 • Farba rámu Zelená
 • Tvar rámu Jednoliate
 • Farba šošovky Čierna
 • Typ rámu Celorámové
 • Materiál Plastové
 • Kolekcia Dámy, Páni
 • Farba rámu (údaj výrobcu) Mustard
 • Polarizované Nie
 • Farba šošovky (údaj výrobcu) Blackout Photochromic
 • Model I/OX Z4Y/B7
 • Materiál (údaj výrobcu) Injection Molded Plastic

Popis

Smith Optics vznikol v roku 1965, keď Dr. Robert Smith, povolaním zubár a vášnivý lyžiar, vytvoril za použitia zubárskej peny a lepidla prvé lyžiarske okuliare s integrovanými prieduchmi. Tento vynález znamenal revolúciu v zimných športoch a Smith Optics si okamžite vybudoval meno ako výrobca prvotriednych, inovatívnych produktov. Toto postavenie si právom drži do dnešného dňa.

Lyžiarské okuliare I/OX Z4Y/B7 sú výsledkom niekoľko desaťročí dlhej tradície značky Smith vo vývoji, testovaní a vylepšovaní lyžiarských okuliarov v spolupráci s profesionálnymi športovcami. Unikátna geometria rámu poskytuje bezkonkurenčné zorné pole a robí okuliare Smith plne kompatibilné s prilbami všetkých výrobcov, vrátane Bolle, Giro, Anon, K2 alebo Smith. Integrované prieduchy zabraňujú zahmlievaniu aj v tých najnáročnejších podmienkach.

Smith Blackout šošovka poskytuje väčšiu ostrosť, prirodzenejšie farby a bezkonkurenčnú jasnosť, aby vám umožnila vidieť viac detailov. VLT šošovky Blackout je 10%, čo znamená, že šošovkou preniká 10% slnečného svetla . Ak chcete vedieť viac informácií o VLT všetkých šošoviek, kliknite tu.


Zakúpte si Smith I/OX Z4Y/B7 Photochromic na eyerim práve teraz a budú vám doručené bezplatne priamo do vašich rúk, v ich originálnom balení vrátane kompletného príslušenstva.

ZAHRNUTÉ TECHNOLÓGIE
Vymeniteľné sklá

Bezrámový dizajn značky Smith umožňuje rýchlu a jednoduchú výmenu šošovky a ponúka tak neporovnateľnú hodnotu, prispôsobivosť a dokonalé prevedenie. Zrkadlové sklá od Smith ponúkajú jasnosť v akýchkoľvek svetelných podmienkach, či svieti slnko alebo je na svahu zamračené. Vymeniteľná rada je optimalizovaná pre výkon a obsahuje najjemnejšiu optiku, materiály a technológie.

Chromapop

Fotochromická technológia Chromapop vám prináša šošovky, ktoré sa prispôsobia meniacim sa svetelným podmienkam, takže máte stále dokonalý odtieň zodpovedajúci aktuálnemu množstvu svetla.

Sférické šošovky

Sférické šošovky sú skonštruované na základnej krivke v osi X (horizontálnej) a Y (vertikálnej). Tento priekopnícky tvar poskytuje najvyššiu úroveň optickej čistoty, pohodlnejšie priľnutie a zvýšenú odolnosť voči zahmlievaniu.

Carbonic X šošovka

Vonkajší materiál karbónovej x-šošovky od Smith je individuálne tvarovaný tak, aby ponúkol optimálnu odolnosť voči poškrábaniu a tlaku, zvýšil zrakovú ostrosť a citlivosť na kontrast. Materiál karbon-x spĺňa optické normy najvyššej triedy.

5X antifog

Šošovka proti zahmlievaniu značky Smith je postavená na princípe hydrofilných mikro-leptavých povrchových plôch šošoviek Fog-X. 5X vnútorná šošovka proti zahmlievaniu bola navrhnutá tak, aby poskytovala viac než 5-násobok absorbčných vlastností v porovnaní s ostatnými produktami na trhu a odolávala zahmlievaniu viac než 120 sekund v kontrolovaných laboratórnych testoch.

Tapered Lens Technology (TLT)

Technológia TLT značky Smith narovnáva prichádzajúce svetelné lúče postupným zužovaním šošovky z optického stredu smerom k periférnej časti. Lyžiarom a snowboardistom táto technológia zabezpečuje 100% presný výhľad a maximálny komfort.

POREX™

Zmeny vo výške spôsobujú zmeny v atmosferickom tlaku. Patentovaný filter Porex™ od Smith tento problém rieši tak, že umožňuje, aby bol tlak vzduchu vo vnútri uzatvorenej komory šošovky vyrovnaný atmosferickým tlakom okolitého prostredia a zaisťuje tak optické štandardy prvej triedy.

Veľkosti

Väčšina lyžiarskych okuliarov sa vyrába v štandardnej veľkosti (M), ktorá je univerzálnou veľkosťou pre dospelých a tínedžerov. Táto veľkosť sedí väčšine ľudí a je vysoko pravdepodobné, že sadne aj vám.

Lyžiarske okuliare vo veľkosti L majú spravidla širší, vyšší a hlbší rám, ktorý prirodzene sedí ľudom s väčšou tvárou.

Veľkosť S má naopak užší, kratší a plytkejší rám - táto veľkosť je vhodná pre deti a ľudí s vyslovene menšou tvárou.