Poštovné zdarma   |   Vrátenie do 30-tich dní
+421 233 059 601

Zavolajte nám Po - Pia od 9:00 - 17:00

Napíšte nám email kontakt@eyerim.sk

Smith
I/OS X6K/C5

Odhadované doručenie: Dočasne vypredaný

Out of stock 145 €

Price as configured: 0,00 €

 • Doprava zdarma

  Doprava do všetkých krajín EU je úplne zdarma. Ak máte záujem o viac informácií, kliknite tu.

 • Dobierka

  Zaplaťte, až keď balík dorazí k vám domov! Ak máte záujem o viac informácií, kliknite tu.

 • Vrátenie do 30-tich dní

  eyerim ponúka u všetkých produktov 2-ročnú záruku a vrátenie peňazí bez otázok do 30 dní. Ak máte záujem o viac informácií, kliknite tu.

 • Autorizovaný predajca

  eyerim je oficiálnym predajcom všetkých značiek dostupných na týchto webových stránkach. Pracujeme priamo s výrobcami a značkami. Zistite viac.

Detaily

 • Značka Smith
 • Farba rámu Biele
 • Tvar rámu Jednoliate
 • Farba šošovky Zelená
 • Typ rámu Bezrámové
 • Materiál Plastové
 • Kolekcia Dámy
 • Farba rámu (údaj výrobcu) White Eclipse
 • Polarizované Nie
 • Farba šošovky (údaj výrobcu) Chromapop Sun Green Mirror
 • Model I/OS X6K/C5
 • Materiál (údaj výrobcu) Injection Molded Plastic

Popis

Chromapop Sun Green Mirror
NÁZOV
FARBA
PODMIENKY
VLT
Chromapop Sun Green Mirror
Zelená
Zelená
Ostré slnko
9%

Smith Chromapop Sun Green Mirror šošovka poskytuje väčšiu ostrosť, prirodzenejšie farby a bezkonkurenčnú jasnosť, aby vám umožnila vidieť viac detailov. VLT šošovky Chromapop Sun Green Mirror je 9%, čo znamená, že šošovkou preniká 9% slnečného svetla . Ak chcete vedieť viac informácií o VLT všetkých šošoviek, kliknite tu.

Balenie neobsahuje náhradnú šošovku.

ZAHRNUTÉ TECHNOLÓGIE
Vymeniteľné sklá
Bezrámový dizajn značky Smith umožňuje rýchlu a jednoduchú výmenu šošovky a ponúka tak neporovnateľnú hodnotu, prispôsobivosť a dokonalé prevedenie. Zrkadlové sklá od Smith ponúkajú jasnosť v akýchkoľvek svetelných podmienkach, či svieti slnko alebo je na svahu zamračené. Vymeniteľná rada je optimalizovaná pre výkon a obsahuje najjemnejšiu optiku, materiály a technológie.
Chromapop
Fotochromická technológia Chromapop vám prináša šošovky, ktoré sa prispôsobia meniacim sa svetelným podmienkam, takže máte stále dokonalý odtieň zodpovedajúci aktuálnemu množstvu svetla.
Sférické šošovky
Sférické šošovky sú skonštruované na základnej krivke v osi X (horizontálnej) a Y (vertikálnej). Tento priekopnícky tvar poskytuje najvyššiu úroveň optickej čistoty, pohodlnejšie priľnutie a zvýšenú odolnosť voči zahmlievaniu.
Carbonic X šošovka
Vonkajší materiál karbónovej x-šošovky od Smith je individuálne tvarovaný tak, aby ponúkol optimálnu odolnosť voči poškrábaniu a tlaku, zvýšil zrakovú ostrosť a citlivosť na kontrast. Materiál karbon-x spĺňa optické normy najvyššej triedy.
5X antifog
Šošovka proti zahmlievaniu značky Smith je postavená na princípe hydrofilných mikro-leptavých povrchových plôch šošoviek Fog-X. 5X vnútorná šošovka proti zahmlievaniu bola navrhnutá tak, aby poskytovala viac než 5-násobok absorbčných vlastností v porovnaní s ostatnými produktami na trhu a odolávala zahmlievaniu viac než 120 sekund v kontrolovaných laboratórnych testoch.
Tapered Lens Technology (TLT)
Technológia TLT značky Smith narovnáva prichádzajúce svetelné lúče postupným zužovaním šošovky z optického stredu smerom k periférnej časti. Lyžiarom a snowboardistom táto technológia zabezpečuje 100% presný výhľad a maximálny komfort.
POREX™
Zmeny vo výške spôsobujú zmeny v atmosferickom tlaku. Patentovaný filter Porex™ od Smith tento problém rieši tak, že umožňuje, aby bol tlak vzduchu vo vnútri uzatvorenej komory šošovky vyrovnaný atmosferickým tlakom okolitého prostredia a zaisťuje tak optické štandardy prvej triedy.

O ZNAČKE

Smith Optics vznikol v roku 1965, keď Dr. Robert Smith, povolaním zubár a vášnivý lyžiar, vytvoril za použitia zubárskej peny a lepidla prvé lyžiarske okuliare s integrovanými prieduchmi. Tento vynález znamenal revolúciu v zimných športoch a Smith Optics si okamžite vybudoval meno ako výrobca prvotriednych, inovatívnych produktov. Toto postavenie si právom drži do dnešného dňa.

Dámske lyžiarské okuliare I/OS X6K/C5 sú výsledkom niekoľko desaťročí dlhej tradície značky Smith vo vývoji, testovaní a vylepšovaní lyžiarských okuliarov v spolupráci s profesionálnymi športovcami. Unikátna geometria rámu poskytuje bezkonkurenčné zorné pole a robí okuliare Smith plne kompatibilné s prilbami všetkých výrobcov, vrátane Bolle, Giro, Anon, K2 alebo Smith. Integrované prieduchy zabraňujú zahmlievaniu aj v tých najnáročnejších podmienkach.


Zakúpte si Smith I/OS X6K/C5 Photochromic na eyerim práve teraz a budú vám doručené bezplatne priamo do vašich rúk, v ich originálnom balení.

Veľkosti

Väčšina lyžiarskych okuliarov sa vyrába v štandardnej veľkosti (M), ktorá je univerzálnou veľkosťou pre dospelých a tínedžerov. Táto veľkosť sedí väčšine ľudí a je vysoko pravdepodobné, že sadne aj vám.

Lyžiarske okuliare vo veľkosti L majú spravidla širší, vyšší a hlbší rám, ktorý prirodzene sedí ľudom s väčšou tvárou.

Veľkosť S má naopak užší, kratší a plytkejší rám - táto veľkosť je vhodná pre deti a ľudí s vyslovene menšou tvárou.