Poštovné zdarma   |   Vrátenie do 30-tich dní
+421 915 774 755

Zavolajte nám Po - Pia od 9:00 - 17:00

Napíšte nám email kontakt@eyerim.sk

eyerim family

Demotivacia

Demotivacia

Professional Hater

Bratislava, Slovensko

S viac ako 200 000 followermi je Demotivacia najznámejším súkromným Instagram účtom v Česku a na Slovensku. Ak ti v živote chýba demotivácia, tento účet je pre teba ako stvorený. My v eyerim jeho humor zbožňujeme ako na internete, tak aj mimo neho.

Demotivaciin výber na eyerim: Ray-Ban New Wayfarer Matte RB2132 601S78

Sweet Lady Lollipop

Sweet Lady Lollipop

Fashion Blogger

Bratislava/Poprad, Slovensko

Ivanka začala s blogovaním pred 6 rokmi. Od tej chvíle venuje svoj čas móde, kráse, životnému štýlu a veciam, ktoré ju robia šťastnou. Momentálne patrí medzi top blogerov na Slovensku a so svojimi radosťami sa dennodenne delí s viac ako 20.000 čitateľmi na blogu a followermi na svojom Instagrame a Facebooku.

Ivankin výber na eyerim: Versace VE3215 GB1

Czech Chicks

Natinstablog

Fashion Blogger and YouTuber

London, UK

Natália je módna blogerka a YouTuberka narodená na Slovensku, žijúca v Londýne, ktorý ju neustále inšpiruje. S blogovaním začala v roku 2012 a píše najmä o móde, štýle a svoje outfity každonne zdieľa s viac ako 30.000 vernými čitateľmi jej blogu, ako aj s jej fanúšikmi na Facebooku a Instagrame.

Natáliin výber na eyerim: Prada TRIANGLE PR23QS

Czech Chicks

The Czech Chicks

Fashion Bloggers

Praha, Česká republika

Hanka a Veronika založili svoj blog pred štyrmi rokmi. V súčasnosti majú viac ako 18.000 čitateľov denne, 55.000 sledovateľov na Instagrame a 16.000 Facebook fanúšikov.

Hankin a Veronikin výber na eyerim: Miu Miu Noir MU10NS 7S00A0 & Ray-Ban RB3447 Round 001

Czech Chicks

Patrik Paulínyi

Photographer and Filmmaker

Liptovský Mikuláš, Slovensko

Patrik je profesionálny fotograf a režisér. Získal viacero celosvetových ocenení a so svojím filmom Just Go sa ako jediný Slovák zaradil do Staff Picks na video portáli Vimeo. Jeho tvorbu môžete sledovať na jeho webe, a svojimi fotkami a videami denne lahodí očiam viac ako 32.000 followerov na Instagrame a na Facebooku.

Patrikov výber na eyerim: Polaroid Premium PLD1002/S 807/Y2

Lukáš Balocký

Lukáš Balocký

Make-up Artist

Praha, Česká republika

Lukáš je profesionálny make-up artist a známy videoblogger. Pravidelne zdieľa svoje tipy, triky a skúsenosti na svojom blogu LB.Haute.Fashion. Nenechajte si taktiež újsť jeho video ktoré urobil špeciálne pre eyerim.

Lukášov výber na eyerim: Ray-Ban Clubmaster Wood RB3016M 118158 Polarized

Miro Kozel

Miro Kozel

Art Director

Bratislava, Slovensko

Miro je úspešný logo dizajnér, ktorý pracoval pre známe medzinárodne marketingové agentúry, ako napríklad Wiktor Leo Burnett a LOWE GGK. Predtým, ako pomáhal eyerim s firemnom identitou a webdizajnom, Miro vytváral kampane pre Orange, Volkswagen, Jeep/Fiat, Audi, Škoda a mnoho ďalších. Vyhral viacero ocenení a jeho práce sú medzinárodne uznávané.

Mirov výber na eyerim: Ray-Ban Justin RB4165 622/6G

Zoltán Strcuľa

Zoltan Strcula

Professional Snowboarder

Liptovský Mikuláš, Slovensko

Náš snowboardista, Zolo, snowboarduje od svojich 16 rokov a za svoj najväčší úspech vo svojej kariére pokladá to, že so snowboardingom začal. Jazdenie si užíva najviac v spoločnosti skvelých ľudí - najmä vďaka atmosfére a nezabudnuteľným zažitkom.

Zolov výber na eyerim: Oakley Holbrook OO9102-01

Natallipa

Natallipa

Fashion blogger

Amsterdam, Holandsko

Natallipa je umlecké meno blogerky, vlogerky, profesionálnej modelky a milovníčky mačiek pôsobiacej v Holandsku, Natálii Pažickej. Jej posty o móde a najnovších trendoch môžete sledovať na jej blogu, na jej Instagrame a na Facebooku.

Natáliin výber na eyerim: Miu Miu REVEAL MU02RS UAH3H0

Lucia Mištinová

Lucia Mištinová

Professional Canoe Athlete

Nováky, Slovensko

Lucia pochádza zo športovej rodiny a prvýkrát si sadla do kanoe už keď mala desať rokov. A, podľa jej vlastných slov, bola to láska na prvý pohľad. V roku 2015, na Majstrovstvách Európy v Rumunsku, Lucia pretekala so svojimi Oakley Radar EV Path slnečnými okuliarmi od eyerim, šošovky ktorých sú vyrobené najnovšími technológiami, aby zaručovali maximálnu ochranu, viditeľnosť a odrážali odlesky z vodnej hladiny.

Luciin výber na eyerim: Oakley Radar EV Path OO9208-08 Polarized

Lukáš Bežila

Lukáš Bežila

Professional Photographer

Viedeň, Rakúsko

Lukáš je náš dvorný fotograf, ktorý sa nám postaral o všetky doterajšie eyerim fotenia. Po tom, čo strávil zopár rokov v bankovníctve si uvedomil, že práca v kancelárii mu nevyhovuje a začal sa naplno venovať svojej vášni. Fotografovanie ho naučilo, že sny sa plnia ak človek skutočne chce a v súčasnosti je jeho najväčšou vášňou práve fotenie. Pozri si Lukášove portfólio a sleduj jeho Facebook.

Lukášov výber na eyerim: BOSS by Hugo Boss BOSS0686 HXK

Kira Kosonen

Kira Kosonen

Fashion & Lifestyle Blogger

Helsinki, Fínsko

Kira je bývalou blogerkou pre známy ELLE magazín a v súčasnosti bloguje na svojej vlastnej stránke. Kirin blog je pre ľudí, ktorí sa zaujímajú o módu a zdravý životný štýl. Jej veľkou vášňou je tiež cestovanie, inšpirovať sa môžete aj príspevkami o jej potulkách svetom. Kirin Facebook a Instagram.

Kirin výber na eyerim: Miu Miu Noir MU13NS 1AB1A1

Sandra Willer

Sandra Willer

Health & Fitness Blogger

Kodaň, Dánsko

Sandra je jednou z top dánskych blogeriek, ktorá píše najmä o fitness, zdravom životnom štýle, motivácii, ako aj o módnych trendoch. Sandra je študentkou biznisu a zbožňuje cestovanie. Sleduj Sandrin blog a jej úspešný Instagram.

Sandrin výber na eyerim: Prada Triangle PR23QS 1AB0A7

Frida Cederholm

Frida Cederholm

Fashion Blogger

Štokholm, Švédsko

Inšpiratívne outfity, skvelé tipy na nakupovanie, najhorúcejšie módne trendy, ako aj interiérový design - o tom všetkom je Fridin blog. Množstvo inšpiratívnych fotiek Fridiných outfitov kombinovaných s jej Prada okuliarmi nájdete tu, tu a na jej Instagrame.

Fridin výber na eyerim: Prada Cinema PR09QS 2AU6S1

Kira Eggers

Kira Eggers

Model, Nutritionist & Fitness Blogger

Kodaň, Dánsko

Kira Eggers je jednou z najznámejších dánskych celebrity blogeriek o móde. Preslávila sa najmä svojou kariérou modelky v Playboy. Vo svojich Ray-Ban Aviator od eyerim nedávno zdolala Mont Blanc. Fotky z jej výstupu nájdeš na jej blogu a Instagrame.

Kirin výber na eyerim: Ray-Ban RB3025 Aviator Flash Lenses 112/P9 Polarized

Aino Rossi

Aino Rossi

Beauty & Fashion Blogger / Vlogger

Helsinki, Fínsko

Aino sa rozhodla založiť si svoj blog po dlhej Halloweenskej noci v roku 2008, čo považuje za jedno z najlepších rozhodnutí v jej živote. Aino zbožňuje sarkastický humor, Pepsi Max a bloguje najmä a móde, životnom štýle a interiérovom designe. Aino v jej slnečných okuliaroch Versace môžete vidieť na jej blogu a na jej Instagrame.

Ainin výber na eyerim: Versace VE2160 125287

Anna Wiklund

Anna Wiklund

Fashion Blogger

Štokholm, Švédsko

Anna, naša blogerka zo Švédska, píše najmä o móde, trendoch a jej vášňou je taktiež fotenie. Na jej blogu a Instagrame nájdete mnoho inšpiratívnych fotiek v jej Miu Miu slnečných okuliaroch od eyerim.

Annin výber na eyerim: Miu Miu Noir MU13NS 1AB1A1

Stefanija Vidzus

Stefanija Vidzus

Fashion & Lifestyle Blogger

Kodaň, Dánsko

Stefanija Vidzus pracuje ako PR asistenka a bloguje najmä o móde pod pseudonymom Black Irony. Stefanija si na eyerim vybrala slnečné okuliare, ktoré sú kombináciou dvoch absolútne najväčších trendov súčasnej dizajnérskej očnej optiky - zrkadlové šošovky a rámy pokryté čiernym zamatom. A vyzerá v nich skvelo! Presveč sa o tom sám na jej blogu a Instagrame.

Stefaniin výber na eyerim: Ray-Ban Erika Velvet RB4171 60756G

Máte záujem stať sa súčasťou našej rodiny? Neváhajte a kontaktujte nás.

kontakt@eyerim.sk