Poštovné zdarma   |   Vrátenie do 30-tich dní
+421 915 774 755

Zavolajte nám Po - Pia od 9:00 - 17:00

Napíšte nám email kontakt@eyerim.sk

Christopher Cloos Paloma Champagne Polarized

    Limited availability
  • Doprava: ZDARMA

  • Odhadované doručenie: 9 - 12 pracovných dní

  • Možnosť vrátenia tovaru: 30 dní

Price as configured: 0,00 €

Limited availability 121 €

Price as configured: 0,00 €

ĎALŠIE FARBY TOHTO MODELU

Detaily

Popis

Škandinávska značka Christopher Cloos je výrazná svojou nekonečnou eleganciou. Inšpirovaná vkusným mužom na pláži južného Francúzska, kde boli zakladatelia Marius a Christopher unesení sentimentalitou voči jednoduchým a retro slnečným okuliarom tohto muža. Krátko po tomto stretnutí sa Christopher a Marius rozhodli vytvoriť svoju vlastnú značku cenovo prístupných slnečných okuliarov. Slnečné okuliare Christopher Cloos sú odveké, vyrobené len z tých najlepších materiálov, štýlom minimalistické a moderné zároveň. Presne ako muž na pláži, ktorý sa predstavil menom Christopher Cloos.

Slnečné okuliare Christopher Cloos Paloma Champagne Polarized sú súčasťou najnovšej Christopher Cloos kolekcie navrhnutej pre ženy ako aj mužov (unisex). Tento elegantný celorámový model odzrkadľuje aktuálne trendy v dizajnérskej očnej optike a jeho okrúhly rám robí Christopher Cloos Paloma ideálnou voľbou predovšetkým pre hranaté a srdcové tváre.

Materiál použitý na výrobu tohto rámu je ručne spracovaný acetát najvyššej kvality. V porovnaní s plastom je acetát značne ľahší a flexibilnejší, vykazuje dlhšiu životnosť a je 100% hypoalergénny. Technológia použitá v šošovkách pohlcuje 100% škodlivých UV lúčov. Polarizačný filter naviac blokuje 99.9% oslepujúceho žiarenia a zvyšuje kontrast, vďaka čomu uvidíte jasnejšie a farby budú sýtejšie.


Zakúpte si Christopher Cloos Paloma Champagne Polarized na eyerim práve teraz a budú vám doručené bezplatne priamo do vašich rúk, v ich originálnom balení.

Veľkosti

  • Lens width: 46 mm 46 mm
  • Lens height: 40 mm 40 mm
  • Šírka nosníka: 21 mm 21 mm
  • Dĺžka postrannice: 145 mm 145 mm

Pre drvivú väčšinu ľudí je M tou správnou veľkosťou. Je veľmi pravdepodobné, že M je vhodná voľba i pre vás. Aby ste si boli istí, vyskúšajte nasledujúci trik s priložením štandardnej kreditnej karty na stred vášho nosa:
Kreditná karta

Skarta presahuje výrazne za koniec vášho oka

Mkarta lícuje s koncom vášho oka

Lkarta nedosahuje po koniec oka