Poštovné zdarma   |   Vrátenie do 30-tich dní
+421 233 059 601

Zavolajte nám Po - Pia od 9:00 - 17:00

Napíšte nám email kontakt@eyerim.sk

Inšpirujte sa hviezdami

ELEGANTNÍ  

Pôvabná Audrey Hepburn, navždy zvodný Johnny Depp a ultra vplyvný Drake majú jednu vec spoločnú (to je teda veta, o ktorej sme si naozaj nemysleli, že ju niekedy napíšeme): sú vždy úžasne elegantní! A môžete takí byť aj vy. Zvoľte klasický look v podobe nenápadných aviator slnečných okuliarov, alebo si vyberte naopak výrazné okuliare hodné filmovej hviezdy. Je to úplne na Vás!

NAKUPUJTE TERAZ

NADČASOVÍ  

James Dean, Gigi Hadid a A$AP Rocky. Čo majú títo traja spoločné? Keď ide o módu, predbiehajú všetkých ostatných a vždy očaria svojím výberom okuliarov. Milovníkom street style sa určite zapáčia tiny slnečné okuliare od Gigi, zatiaľ čo A$APove oversized slnečné okuliare Vám zaručene dodajú trocha tajomna.

NAKUPUJTE TERAZ

ŠPORTOVÍ  

Inšpirujte sa týmito supertrendy ženami: Kylie Jenner, jej nemenej štýlovou nevlastnou sestrou Kim Kardashian a neuveriteľnou Bellou Hadid. Športové slnečné okuliare už dávno nepatria len k športu: s tým správnym outfitom budú pôsobiť skvele a futuristicky aj v bežný deň. Túto sezónu si vyberajte jednoliate modely v čiernej alebo žiarivých farbách; vyzerať ako sexy cyklist(k)a je to pravé.

NAKUPUJTE TERAZ

INTELIGENTNÍ  

Je to presne tak, ako vždy hovoríme:
dioptrické okuliare sú štýlové. Namiesto toho, aby ste v nich pôsobili nudne a suchársky vedia oživiť Váš vyzor. Tento rok sa nosia najmä okuliare s tenkým a ľahkým rámom, ktoré podčiarknu Vašu inteligenciu AJ Vašu tvár. Pozrite sa, aj sám Jon Snow (teda vlastne Kit Harington) ich nosí. Rovnako ako Ariana Grande, a nehovorte nám, že pri pohľade na mladého Brada Pitta v 90tych rokoch nejdete do kolien!

NAKUPUJTE TERAZ

PREČO NAKUPOVAŤ NA EYERIM

AUTORIZOVANÝ PREDAJCA

VRÁTENIE DO 30-TICH DNÍ

VIAC AKO 80 ZNAČIEK

DOPRAVA ZDARMA