Poštovné zdarma   |   Vrátenie do 30-tich dní
+421 233 059 601

Zavolajte nám Po - Pia od 9:00 - 17:00

Napíšte nám email kontakt@eyerim.sk

CARRERA

Založená v roku 1956 rakúskym odborníkom na športové okuliare, Carrera bola pôvodne značkou, ktorá ponúkala slnečné okuliare na (najmä zimný) šport. Dnes už majú všetko, čo si môžete priať. Inovatívne technológie a materiály (ako napríklad ich patentovaný Optyl plast), veľa fanúšikov medzi celebritami a čo je najdôležitejšie – fantastické produkty. Či už ste športový typ alebo nie, Carrera má pre Vás tie správne okuliare. Len sa pozrite.

KOLEKCIA JAR/LETO 2019

Všetci poznáme Carrera ako ikonu, legendu medzi značkami. Túto sezónu jar/leto vzali svoje kvalitné, jedinečné produkty ešte o level vyššie: skombinovali ich s najnovšími trendmi v dizajne. Ak ešte nevlastníte okuliare od Carrera, sme si celkom istí, že teraz je ten správny čas si nejaké zaobstarať!


NAKUPUJTE TERAZ

PREČO CARRERA?

Estetika spojená s funkčnosťou. Carrera využívajú ikonické prvky, ktoré patria k nim ako značke, napríklad ich symbol "vlajky" a jeho päť farebných línii. Carrera si za svojou identitou značky jasne stojí, a teraz Vám ju chcú aj predviesť. Spájajú pohodlnosť a nositeľnosť svojich okuliarov, vyrobených z najkvalitnejších materiálov s oku lahodiacim dizajnom.

Vyberte si šošovky podľa potreby: od UV ochranných až po polarizované – Carrera má skrátka šošovky pre každú príležitosť. Ich slnečné okuliare sú skvelou voľbou aj pre šoférovanie – pochopiteľne, keďže už samotný názov a podstata značky sú inšpirované svetoznámymi automobilovými pretekmi. Ochráňte svoje oči a ešte pri tom vyzerajte neuveriteľne štýlovo.

To všetko dosiahnete s kolekciou #DRIVEYOURSTORY od Carrera, teraz s rovnako štýlovou zľavou 15%! Kód: CAR15

Zháňate nové dioptrické okuliare? Vyskúšajte Carrera kolekciu dioptrických okuliarov jar/leto 2019.

Carrera dioptrické okuliare

Už sa chystáte na leto? Vyskúšajte Carrera kolekciu slnečných okuliarov jar/leto 2019.

Carrera slnečné okuliare

Vyskúšajte si svoje obľúbené modely v pohodlí domova cez webkameru!

Carrera – virtuálne zrkadlo

Prečo eyerim

Autorizovaný predajca

VRÁTENIE DO 30-TICH DNÍ

Viac ako 80 značiek

Doprava zdarma