18.9.2017 29338 pozretí 1 minúty čítania Prejsť na e-shop

Virtuálne zrkadlo: z pohodlia vášho domova

V eyerim sa vždy snažíme posúvať hranice a milujeme technologické novinky a inovácie. Odteraz môžete na našom webe využiť naše virtuálne zrkadlo!

Nakupovanie na eyerim nebolo nikdy jednoduchšie! Pocit vyberania ‘mačky vo vreci’ je preč. Nájdite svoje obľúbené slnečné alebo dioptrické okuliare, kliknite na tlačidlo virtuálneho zrkadla, zapnite svoju webkameru alebo nahrajte nejakú zo svojich fotografií a je to - môžete začať!

Desiatky značiek a tisícky produktov čakajú na to, kedy si ich vyskúšate z pohodlia vášho domova. Ak si neviete vybrať, vyskúšajte si všetky. Ja som už tie pravé našla - a vy?

Celý výber modelov, ktoré si pomocou virtuálneho zrkadla môžete vyskúšať nájdete tu. Bavte sa!

                                             

 

 

Andrea

Som jednou zo spoluzakladateľov eyerim. Svoju energiu sústredím na tvorbu obsahu našich sociálnych sietí. Som posadnutá plameniakmi a cestovaním. K väčšine svojich kreatívnych nápadov prichádzam počas dlhých prechádzok po horách. Mám rada umenie a fotografiu.

Mohlo by vás zaujímať
eyerim presents: The investments that drive us forward

eyerim - the fastest growing e-shop in Central Europe got another investment, and we are eternally grateful. Find out how much, why even, what it means and more.

eyerim je tu stále pre vás

Sme v tom spolu. A spolu to zvládneme.

eyerim insider: office príbehy, diel I.

Malé či veľké, všetky spoločnosti na svete stoja pevne iba vďaka silnému tímu. Poďte, staňte sa eyerim insiderom a spoznajte našich skvelých a usilovných ľudí.

Máte otázky? Spýtajte sa nášho optometristu.