6.12.2017 4747 pozretí 3 minúty čítania Prejsť na e-shop

Vianoce bez stresu - Vyberte ten správny darček pomocou virtuálnej reality

Vianočné čaro prekvapenia je dnes naozaj vzácne. Trafiť sa do vkusu, rozhodnúť sa čo je vhodné a čo nie, stihnúť to na čas a ešte aj blízkych pod stromčekom prekvapiť - určite už teraz cítite ten stres. S doplnkom akým sú okuliare sa na prvý pohľad môže zdať, že čaro prekvapenia nie je možné a s vašou priateľkou, maminou, otcom alebo babičkou tú optiku jednoducho budete musieť navštíviť alebo si pod vianočným stromčekom nájdu tak akurát darčekový poukaz. A prekvapenie je zrazu fuč! U nás to však vôbec nemusí vyzerať takto.

Či už hľadáte slnečné okuliare, po ktorých celý rok túži vaša priateľka alebo sa už nemôžete pozerať na to, ako vaša babička žmúri pri nedeľňajšom lúštení krížoviek a váš otec každé ráno cestou do práce opakuje ako ľutuje, že si ešte stále nekúpil tie polarizované slnečné okuliare, s nami dokážete nájsť to pravé pre každého rýchlo a jednoducho. A ešte to bude aj prekvapko!

Jediné, čo potrebujete je fotka osoby, pre ktorú okuliare hľadáte a naše virtuálne zrkadlo. Všetky slnečné a dioptrické okuliare, ktoré môžete cez naše virtuálne zrkadlo vyskúšať sú označené týmto symbolom virtual try on on eyerim . Vyberte si okuliare, o ktorých si myslíte, že by mohli vášmu blízkemu pasovať, nahrajte jeho fotografiu a o zvyšok sa postará naše virtuálne zrkadlo. Ak si stále lámete hlavu nad správnym výberom, poraďte sa so známymi alebo dokonca s nami. Pošlite nám fotku a my sa na ňu s našim tímom pozrieme ‘očami odborníkov’.

S virtuálnym zrkadlom si ušetríte predvianočný stres a zachránite čaro Vianoc možno aj takto...

 

Babička alebo priateľka, dedo alebo otec, brat alebo mamina - ani jedného z nich tento rok nebudete musieť ťahať do optiky alebo na povianočné výpredaje. Na eyerim sú vianočné zľavy v plnom prúde už teraz a všetko čo nájdete u nás skladom máte do Vianoc 100% doma. No a ako vybrať tie pravé? S tým vám pomôže naše virtuálne zrkadlo. A stres z nakupovania je preč!

 

 

 

Ivana

V eyerim vediem tím, ktorí sa stará o spokojnosť našich zákazníkov. Som jednou z prvých členov eyerim family a momentálne svoj čas venujem naplno blogu, kde tvorím, fotím, píšem a vymýšľam. Som blázon do francúzskych buldočkov a zbožňujem všetko spojené so Škandináviou.

Mohlo by vás zaujímať
eyerim predstavuje: 35/139 Tokyo

Náš najnovší letný úlovok je značka 35/139 Tokyo - prekrásna a kvalitná optika. Berte však na vedomie, že okuliare tejto značky sú vysoko návykové!

5 najlepších stylingov Movember sezóny

Movember je v plnom prúde! Ak aj vy doma starostlivo pestujete svoju bradu, máme pre vás pár tipov na to, aké okuliare sú ku nej tie správne.

Eyes on KERBHOLZ

Septembrovou novinkou v našom portfóliu je KERBHOLZ, značka založená na kvalite, nadšení a láske k prírode. Objavte s nami jej príbeh!

Máte otázky? Spýtajte sa nášho optometristu.