11.3.2021 3152 pozretí 3 minúty čítania Prejsť na e-shop

Jar/leto 2021: objavte 5 najvýraznejších trendov sezóny!

Jar už tradične prichádza s novinkami v módnom svete a dizajn okuliarov nie je výnimkou. Spoznajte vylepšenia klasických modelov a nájdite dokonalý balans medzi trendmi a nadčasovosťou, novotou a nostalgiou. Rok 2021 prichádza s oživením slnečných aj dioptrických okuliarov novým spracovaním materiálov, hrúbkou rámov, no aj pestrými farbami. Ktorému trendu skrátka neodoláte?

PRIEHĽADNÉ RÁMY   

Byť viditeľný vďaka neviditeľnému? Žiaden problém! Jedným z top trendov novej sezóny sú totiž priehľadné rámy, ktoré vám umožnia vylepšiť štýl nápadnými, no napriek tomu sotva viditeľnými rámami. Inšpirujte sa ružovými tónovanými slnečnými okuliarmi alebo nadčasovými okrúhlymi rámami, v ktorých vás zaručene nikto neprehliadne.

Buďte nepriehľadnuteľní s priehľadnými rámami od eyerim.sk

 ŽIARIVÉ FARBY 

Veselé farby preukázateľne zlepšujú náladu. Tak prečo ich nepridať aj do svojich každodenných outfitov? Vo svete ovplyvnenom pandémiou je ich schopnosť prežiariť aj zamračené dni jasným vysvetlením ich popularity. Svetlé farby by sa mohli dokonale hodiť k obľúbeným „cat eye“ či oválnym rámom. 

Vnesne do svojich outfitov farby s okuliarmi od eyerim.sk  

OCEĽOVÉ RÁMY 

Dokonalú nadčasovosť strieborných a zlatých rámov opäť potvrdil nadchádzajúci trend ľahkých štruktúr a sotva viditeľných rámov. Tento výzor à la „študent z 90. rokov“ prichádza v rôznych obľúbených tvaroch, ako napríklad pilotky či okrúhle rámy. 

Nadčasové oceľové rámy od eyerim.sk

VYLEPŠENÁ KLASIKA 

Keď už hovoríme o nadčasovosti, aj tá bola jemne vynovená. Zamilujte sa do klasických hnedých rámov s tónovanými šošovkami a výraznými tvarmi. Riaďte sa trendmi, ale rešpektujte svoj štýl. 

Štýlové vylepšené klasiky od eyerim.sk

MOHUTNÉ RÁMY 

Zoznam top noviniek tejto sezóny by nemohol byť kompletný bez skutočne výrazných rámov v rôznych farbách, ktoré zmenia ako slnečné, tak aj dioptrické okuliare. Tieto rámy sa stali neprehliadnuteľným a odvážnym doplnkom, ktorý vám nesmie chýbať. 

Výrazné rámy od eyerim.sk = výrazný postoj

Nech už ste si padli do oka s ktorýmkoľvek z trendov, skvelou správou je, že na eyerim eshope ich nájdete všetky! Tak prečo nezmeniť každodennú všednosť za dychberúcu výnimočnosť? S týmito okuliarmi to bude hračka.

Yassaman

Som jednou zo spoluzakladateľov eyerim a pomáham nám udržať sa vo vodách marketingu. Nikdy neodmietnem dobrý tip na knihu alebo pozvanie na trip po Európe. Raz som zjedla celý kus hovädzieho stehna v priebehu 30 minút a pre tých, ktorí nevedia vysloviť moje meno som jednoducho 'Yass'.

Mohlo by vás zaujímať
Tipy, ako rozpoznať originál Fendi slnečné okuliare

Ďalší zo série návodov na to, ako rozpoznať kvalitné slnečné okuliare. Naučte sa rozoznať originálne talianske Fendi od fake okuliarov na prvý pohľad.

Zaručené tipy na last-minute darčeky pre každého

Do Vianoc ostáva pár dní a vám stále chýba ten správny darček pod stromček? Náš darčekový sprievodca vám uľahčí výber a zaručí vám pokojné Vianoce.

Sprievodca slnečnými okuliarmi: Najväčšie trendy jari 2018

Jar je konečne tu, a preto sme spoločne s našimi obľúbenými blogerkami pre vás pripravili krátkeho sprievodcu najpopulárnejších trendov slnečných okuliarov sezóny!

Máte otázky? Spýtajte sa nášho optometristu.