16.8.2019 15249 pozretí 4 minúty čítania Prejsť na e-shop

Najlepšie športové okuliare na eyerim.sk

Ak to myslíte so športom vážne, určite poznáte hodnotu kvalitných športových slnečných okuliarov. Pretože priame slnko, vietor, prach, piesok, sneh, slaná voda a ďalšie outdoorové “nepríjemnosti” môžu veľmi ľahko skomplikovať vašu cestu za zdravým a aktívnym životom. Aké športové okuliare si myslíme, že budú pre vás tou najlepšou voľbou na behanie, cyklistiku či bežkovanie/turistiku? 

1. Oakley Sutro: Cyklistické okuliare

Športové slnečné okuliare Oakley Sutro: Cyklistické športové okuliare Pánske športové slnečné okuliare     Športové slnečné okuliare Oakley Sutro: Cyklistické športové okuliare Pánske športové slnečné okuliare

Aké okuliare na bicykel, pýtate sa? Nuž, tieto cyklistické okuliare Oakley Sutro sú perfekné na jazdu po meste, víkendové KOM (King of mountain) preteky alebo nedeľnú “coffee ride” do neďalekého mesta. Okrem toho, že som sa naučila veľa cyklistického slangu a viac o bicykloch, než som kedy túžila, Jozef úprimne vyznal svoju lásku týmto cyklistickým okuliarom Oakley (ktoré sám aj vlastní!). Vedeli ste, že Eganovi Bernalovi, výhercovi žltého dresu tohtoročného Tour de France, chránili počas víťazných jázd oči práve cyklistické slnečné okuliare Oakley Sutro? Ja som to nevedela. Ale Jožko, šialenec do cyklistiky, o tom, celkom prirodzene, vedel. 

Oakley Sutro: Vidieť neviditeľné.

Aj vy ste toho názoru, že väčšina cyklistických slnečných okuliarov je pod cyklistickou prilbou neskutočne nepohodlná? Už viac nie. Športové okuliare Oakley Sutro sú tie najpohodlnejšie slnečné okuliare, aké si môžete vybrať! Aj keď majú veľké šošovky (sklá), samotný rám je dokonale tenký a ľahký, no stále pevný a robustný. Jednoducho povedané - ani nebudete vedieť, že máte tieto športové okuliare na tvári! A nesmieme zabudnúť ani na technológiu PRIZM™, ktorá je takou čerešničkou na torte pre váš rozhľad počas jazdy. Cyklistické okuliare Oakley Sutro sú súčasťou novej Oakley kolekcie 2019 športových okuliarov. Sú lepšie, dynamickejšie, odvážnejšie. Navrhnuté pre výkon - športové okuliare Oakley Sutro, kolekcia 2019.  

Športové slnečné okuliare Oakley Sutro: Cyklistické športové okuliare Pánske športové slnečné okuliare

2. Julbo Aerolite: Bežecké okuliare

Športové slnečné okuliare Julbo Aerolite: Bežecké športové okuliare Dámske športové slnečné okuliare   Športové slnečné okuliare Julbo Aerolite: Bežecké športové okuliare Dámske športové slnečné okuliare 

Zábavné, výrazné, oslnivé - také sú obe, Andrea, aj tieto dámske športové slnečné okuliare Julbo Aerolite. Či už na rannom behu alebo na po-pracovnom, stres-zaháňajúcom šprinte, na tvári držia bez úplneho pohnutia. Nezáleží, akú outdoorovú aktivitu máte najradšej, tieto bežecké okuliare Julbo sú asi tou jedinou vecou, čo vám práve chýba. 

Julbo: Chránia vaše oči už od roku 1888

Jules Baud, zakladateľ značky okuliarov Julbo, navrhol prvé slnečné okuliare na požiadavku “lovcov kryštálov”, ktorí si chceli ochrániť oči od jasného, horského slnka. Značka Julbo, ktorá sa v 50. rokoch minulého storočia preslávila inovatívnými, a historicky prvými, vysokohorskými slnečnými okuliarmi, sa v poslednom desaťročí dostala do popredia športových okuliarov vďaka multifunkčným športovým slnečným okuliarom. Julbo slnečné okuliare sú pohodlné, na tvári sa ani nepohnú, sú dostupné vo viacerých výrazných farbách a majú za sebou aj kúsok histórie. Čo viac by mohol človek od športových okuliarov chcieť? 

Športové slnečné okuliare Julbo Aerolite: Bežecké športové okuliare Dámske športové slnečné okuliare

3. Oakley Wind Jacket: Bežkárske okuliare 

Športové slnečné okuliare Oakley Wind Jacket: Bežkárske športové okuliare Pánske športové slnečné okuliare   Športové slnečné okuliare Oakley Wind Jacket: Bežkárske športové okuliare Pánske športové slnečné okuliare

Aj keď sú športové okuliare Oakley Wind Jacket pôvodne určené na bežkovanie a iné zimné športy, náš kamarát Samo je chytrý chlapec a dobre vie, ako “neplytvať” skvelými bežkárskými okuliarmi ani v lete. V zime ich Samo využíva presne na to, na čo určené sú - na bežkovanie u neho doma, vo Vysokých Tatrách. Avšak ani počas leta nezapadnú jeho Oakley Wind Jacket prachom, Samo ich plne využíva aj na turistiku či behanie. Perfektný nápad ako využiť zimné športové okuliare aj v lete, však? Slnečné okuliare Oakley Wind Jacket - športové okuliare do každého počasia. 

Oakley Wind Jacket: Záštita pred počasím v každom ročnom období

Zvyčajne predajcovia okuliarov tlačia na zákazníkov nové okuliare každý týždeň. My nie. My veľmi dobre vieme, že zákazníci eyerimu sú rozumní ľudia, ktorí dbajú na udržateľnosť vo svete (sustainability). Športové okuliare Oakley Wind Jacket sú iba dôkazom, že jeden pár okuliarov sa dá jednoducho využiť na viacero aktivít v rôznych podmienkach. A ešte keď sú tie okuliare od kvalitnej a inovatívnej značky ako Oakley, človek jednoducho nevie odolať. Ak si však po kúpe Oakley okuliarov nie ste stopercentne istí, či držíte v rukách pravé Oakley okuliare, prečítajte si tento článok, ktorý je super-nápomocný! 

Športové slnečné okuliare Oakley Wind Jacket: Bežkárske športové okuliare Pánske športové slnečné okuliare

Tak, a teraz ste už pripravení na váš obľúbený šport! Je čas oprášiť bicykel, bežecké či turistické topánky a ísť von. S novými športovými okuliarmi budete konečne vidieť svet v skutočných farbách. Určite však nezabudnite, kam ešte predtým ísť: eyerim e-shop je predsa stále tam, kde vždy. Jednoducho si vyhľadajte “športové okuliare” a pozorujte, ako sa svet okolo vás rýchlo rozjasní. 

Patrícia

V eyerime je content a copywriting moja parketa. Milujem japonské jedlo, kvety a jednoduchosť. Móde nerozumiem, ale o to viac sa mi páči. Študovala som čínsky jazyk, no keďže veci robím buď poriadne alebo vôbec, rozišli sme sa v druhom ročníku. Narodila som sa so zubom, ako trojročná som sa naučila čítať, Seneca je moja dlhoročná platonická láska a úprimne neznášam dáždniky.

Mohlo by vás zaujímať
Go. Explore. See.: Mountains of Slovakia

Objavte s nami krásu slovenských hôr v tohtoročnej poslednej epizóde video cyklu Go. Explore. See a nalaďťe sa zimnú lyžiarsku sezónu.

Rýchly návod: Návšteva očného lekára

Kedy je potrebné navštíviť očného lekára? Ako vyzerá očné vyšetrenie? Zistite viac v nasledujúcom článku.

FASHION WEEK 2018: Najlepšie outfity z ulíc Londýna, New Yorku a Paríža

Týždne módy sú obrovskou udalosťou pre všetkých, ktorí pracujú v módnom priemysle. Tak poďte s nami nakuknúť do najštýlovejších ulíc sveta!

Máte otázky? Spýtajte sa nášho optometristu.