20.1.2020 11891 pozretí 2 minúty čítania Prejsť na e-shop

Ray-Ban Kolekcia 2020: #ourtradition

Tie najlepšie tradície vznikajú, keď ich najmenej očakávate, ako napríklad pri kolekcií Ray Ban. Tri nové modely Ray-Ban #ourtradition sú také autentické, dychberúce a nadčasové ako tradície samé o sebe.

Momenty, ktoré sa stanú a spoja nás ako nič predtým - to sú naše tradície. Objavte najnovšiu kolekciu Ray-Ban 2020 a získajte inšpiráciu na vylepšenie šatníka do roku 2020. Tradície sa líšia a u každého prebiehajú v rôznych podobách. A také sú aj štýly, ktoré nájdete vo výbere Ray-Ban 2020 selekcií.

 

Ray-Ban Olympian Aviator

Ovládnite scénu s modelom Olympian Aviator. Slnečné okuliare Olympian Aviator sú súčasťou najnovšej kolekcie Ray-Ban určenej pre ženy aj mužov (unisex). Tento celorámový model je odrazom najhorúcejších trendov z oblasti dizajnérskych okuliarov. Jeho tvar klasických Aviator robí z Olympian Aviator ideálnou voľbou pre okrúhle, oválne a hranaté tváre. Kovový rám dodá vašim okuliarom dokonalý vzhľad s mimoriadnou odolnosťou a pevnosťou.

Slnečné okuliare Ray-Ban OLYMPIAN AVIATOR RB2219 Kolekcia 2020 #ourtradition okuliare unisex

Ray-Ban SQUARE II

Je čas pozrieť sa na celý nasledujúci rok. Ešte lepšie je, keď cez nové okuliare, napríklad tieto! Ray Ban Square II je súčasťou najnovšej kolekcie Ray-Ban určenej predovšetkým pre ženy. Tento elegantný celorámový model odráža najnovšie trendy a jeho nadrozmerná veľkosť robí slnečné okuliare Ray-Ban ideálnou voľbou najmä pre okrúhle tváre a tých, ktorí milujú retro štýl.

Slnečné okuliare Ray-Ban SQUARE II RB1973 Kolekcia 2020 #ourtradition okuliare pre ženy

Ray-Ban Olympian

Zaostrite váš zrak na darček, ktorý nebude nikto očakávať. Tento elegantný celorámový model odzrkadľuje aktuálne trendy inšpirované 90’ rokmi a jeho obdĺžnikový rám robí Ray-Ban Olympian ideálnou voľbou predovšetkým pre okrúhle a oválne tváre. Retro model je vytvorený najmä pre mužov, ale pokojne ho môžu nosiť aj ženy.

Slnečné okuliare Ray-Ban OLYMPIAN RB311 Kolekcia 2020 #ourtradition okuliare pre mužov

Na tie veci, ktoré sa dejú náhodou a zostávajú s nami, formujú náš život rok čo rok - to sú tie chvíle, ktoré chceme oslavovať. Toto sú naše tradície. V prípade, že ste sa ako my zamilovali do najnovšej kolekcie Ray Ban 2020 alebo hľadáte si inšpiráciu na nové okuliare, zájdite na náš eyerim e-shop a nájdite si tie pravé pre vás.

Andrea

Som jednou zo spoluzakladateľov eyerim. Svoju energiu sústredím na tvorbu obsahu našich sociálnych sietí. Som posadnutá plameniakmi a cestovaním. K väčšine svojich kreatívnych nápadov prichádzam počas dlhých prechádzok po horách. Mám rada umenie a fotografiu.

Mohlo by vás zaujímať
Go. Explore. See.: Santorini

Novembrová epizóda cyklu Go. Explore. See. vás prenesie naspäť do tepla a prevedie vás rozprávkovým ostrovčekom Santorini, jeho krásnymi sopečnými plážami a typickými modro-bielymi domčekami.

Oakley PRIZM - Technológia, ktorá zmenila svet športu

Čo znamená všetok ten rozruch okolo PRIZM, ako táto technológia funguje a prečo zmenila životy vrcholových športovcov po celom svete?

NÁVRAT DO BUDÚCNOSTI: TOP 7 okuliarov na sezónu jar/leto 2019

Vintage okuliare sú späť. Poďme zistiť, ktoré modely sa vrátili do ulíc Fashion Weeks a aký je ich príbeh.

Máte otázky? Spýtajte sa nášho optometristu.