23.7.2019 10140 pozretí 3 minúty čítania Prejsť na e-shop

Kolekcia Ray-Ban 2019: #Proudtobelong

Značka, ktorá priniesla plejádu ikonických okuliarov (ako napríklad Wayfarer a Clubmaster). Značka, ktorú si zamiluje asi každý . Jednoducho Ray-Ban. Slnečné okuliare Ray-Ban sú vždy sviežou a štýlovou voľbou, skvelo vedia doplniť moderné, ale aj klasické outfity. Tento rok prišli s nádhernou kolekciou, ktorá oslavuje život a každý aspekt vašej úžasnej osobnosti. Poďme sa teda spolu na ňu pozrieť. 

Buďte zraniteľní. Buďte sebavedomí. Buďte vášniví. Toto leto je hlavne o tom, aby ste si užili každý moment naplno a brali život s nadhľadom. Ako ste si už možno všimli, my sa v eyerim vždy snažíme, aby si každý vedel vybrať a nájsť tak samého seba. A svojím spôsobom je aj o tomto nová kolekcia Ray-Ban 2019. Takže sa pohodlne usaďte a pozrite si náš výber z novej kolekcie pre tento rok.  

#Buďte zraniteľní Shape Family

Ray Ban HEXAGONAL

Chcete sa cítiť ako rocková hviezda? Tieto šesťuholníkové Ray-Ban Hexagonal sa skvelo kombinujú s oblečením, sú pohodlné a jednoducho pútajú pohľad. Tieto trendy okuliare sa dokonca môžu pochváliť s fotochromatickými šošovkami Evolve. Rám má ľahkú konštrukciu a zaujímavú medenú farbu. 

slnečné okuliare Ray-Ban Hexagonal Evolve kolekcia 2019

Ray-Ban OVAL FLAT

Nemôžete udávať trendy, pokiaľ sa bojíte vytŕčať s davu a vyskúšať niečo nové. Ukážte vašu kreativitu s týmito atypickými oválnymi okuliarmi Ray-Ban Oval Flat a kráčajte svojou vlastnou cestou. Rovnako ako okuliare vyššie, aj tieto slnečné okuliare Ray-Ban sú vybavené Evolve šošovkami. Pripravte sa, nahoďte pózu a nastajlujte sa s novými okuliarmi, ktoré sú dostupné v dvoch veľkostiach. 

slnečné okuliare Ray-Ban Oval Evolve kolekcia 2019

#Buďte sebavedomí s Wings family

Ray-Ban WINGS II

S plochými rúčkami a plochou spojovacou časťou sú tieto slnečné okuliare ideálne pre jedinečný look, ktorý vás vyzdvihne nad ostatnými. Trendy štvorcový tvar, kovový rám a zrkadlové šošovky s logom Wings zaručujú, že aj tieto slnečné okuliare zanechajú na módnom trhu svoju stopu. 

slnečné okuliareRay-Ban Wings II kolekcia 2019

Ray-Ban WINGS

Posuňte svoj look na ďalšiu úroveň s Ray-Ban Wings, naším najnovším tvarom okuliarov. Priamo z osemdesiatych rokov, Wings sa vracajú na scénu s plochými obrúčkami a spojovacou časťou. Okrem toho majú aj celistvé nosnice a legendárne logo Wings. Tieto okuliare si môžete zaobstarať s celofarebnými alebo gradientovými šošovkami v klasických farebných kombinácach značky Ray-Ban. 

slnečné okuliare Ray-Ban Wings kolekcia 2019

#Buďte vášniví s Wayfarer family

Ray Ban Wayfarer II

Tieto okuliare prenášajú ikonické slnečné okuliare Wayfarer do modernej doby. So svojim tenkým acetátovým rámom a úzkymi bočnicami prináša Wayfarer II štýlovu sofistikovanosť, ktorú už iba podtrhnú zelené alebo hnedé šošovky a nápadný gradient Evolve. 

slnečné okuliare Ray-Ban Wayfarer II kolekcia 2019

Ray-Ban Meteor Classic

Ako každá vychádzajúca hviezda, aj Meteor má značný vplyv na módny priemysel. Tento model je dostupný vo farbách havana a čierna, je nadčasový a má charakteristický ultra-moderný rám z nového lesklého pruhovaného acetátu. Slnečné okuliare Ray-Ban Meteor prinášajú retro pocit, sú inšpirované šesťdesiatymi rokmi a majú zároveň aj odvážny originálny vzhľad. Meteory je možné objednať s klasickými washed šošovkami, evolve alebo polar šošovkami. 

slnečné okuliare Ray-Ban Meteor Classic kolekcia 2019

Tak a to by sme mali. Značka Ray-Ban nás tradične nesklamala, práve naopak - vytvorili ďalšiu nádhernú kolekciu. Slnečné okuliare sú plné farieb a každý model je jedinečný - presne ako vy. Snáď ešte krajšia než (super navrhnuté) slnečné okuliare je samotná myšlienka za nimi. Táto kolekcia ja o vytváraní významných vzťahov s ľudmi a spoločnom objavovaní všetkého, čo nám život ponúka.  O tom, aby sme boli hrdí na to kto a čím sme. Aby sme boli hrdí a mali radosť zo života. Aby sme boli #proudtobelong.  Aby sme to boli MY. A práve preto si nás tato kolekcia získala. Nájdite sa aj vy na eyerim eshope.  

Martin

Vždy som chcel vidieť a zažiť toľko miest, ľudí, kultúr a chutí koľko sa len za jeden život dá stihnúť. Odkedy som založil eyerim, dni sú kratšie, času menej, a preto aspoň veľa čítam. Nedávno som vyliezol na Mt. Kilimanjaro a už sa obzerám po ďalších výzvach - jednou z nich je Aconcagua. Tou najväčšou výzvou je však pre mňa stále eyerim a s ním sa chcem dostať najvyššie.

Mohlo by vás zaujímať
Nová kolekcia Ray-Ban! S týmito okuliarmi #YouAreOn!

Na svete nie je nikto presne taký ako vy. Stačí si nasadiť okuliare z novej kolekcie Ray-Ban a #YouAreOn!

Ray-Ban Kolekcia 2020: #ourtradition

Nový rok, nová Ray-Ban kolekcia! Najnovšia kolekcia je ale špeciálne zameraná na podporu a šírenie tradícií. Čítajte ďalej a zistite viac.

Okuliare podľa typu tváre: OVÁLNA

Slnečné okuliare, ktoré sa vám perfektne hodia môžu váš look urobiť dokonalým! Máte zakaždým problém s výberom tých správnych a strávite pri tom hodiny? Vedeli ste, že ak poznáte správne svoje črty a typ tváre, môže vás to pri výbere zachrániť? Ak nie, máte dnes štastie! Prečítajte si náš prvý článok so série tipov nato, ako skombinovať vaše slnečné okuliare podľa typu vašej tváre. Dnes, tipy pre oválne tváre!

Máte otázky? Spýtajte sa nášho optometristu.