13.3.2020 2194 pozretí 2 minúty čítania Prejsť na e-shop

Polaroid 2020 - SEE BEYOND

Všestranná a  zábavná kolekcia: pestrofarebné šošovky, zaujímavé tvary, atraktívny dizajn a ultraľahké materiály. Dodajte svojmu štýlu mimoriadny dotyk originality.

Pravdepodobne ste si už všimli, že Polaroid dlhodobo patrí medzi naše obľúbené značky okuliarov. A musíme povedať, že pri tejto novej kolekcii na rok 2020 sme si ich obľúbili ešte viac! Kombinácia žiarivých farieb, nadčasových tvarov a ultra-ľahkých materiálov - Polaroid jednoducho posunul svoje hranice a vytvoril takú kolekciu, akú sme ešte nevideli. Čo je viac – ich patentované polarizované šošovky poskytnú Vašim očiam skvelú ochranu.

ŽIARIVO FAREBNÉ

Paleta žiarivých farieb kombinovaná s ešte hravejšími detailmi vám nemôže uniknúť. Prekvapivo pohodlné a najmä - táto kolekcia urobí váš štýl elegantnejší a originálny.

Polaroid 2020 - Jar/Leto kolekcia,POLARIZOVANÉ slnečné okuliare eyerim Polaroid PLD6108/S HK8/KL Polaroid 2020 - Jar/Leto kolekcia,POLARIZOVANÉ slnečné okuliare eyerim Polaroid PLD6097/S PJP/XN

HRAVO ĽAHKÉ

Slnečné okuliare s ultra ľahkými rámami a nečakane detailnými tvarmi odhaľuje mladý a excentrický štýl. Rovné kovové stránice a farebné Polaroid logo dodáva pocit modernosti.

Polaroid 2020 - Spring/Summer collection, POLARIZED sunglasses eyerim Polaroid PLD6114/S 35J/0F Polaroid 2020 - Spring/Summer collection, POLARIZED sunglasses eyerim Polaroid PLD6113/S 92Y/DL

NEKONEČNE ZÁBAVNÉ

Kľúčové ingrediencie pre unikátnu detskú kolekciu? Starostlivo nadizajnované a flexibilné zároveň. Aby vaši najmenší nepocítili žiadnu nepohodu a ostali stále štýlové a najmä chránené počas slnečných dní.

Polaroid 2020 - Jar/Leto kolekcia,POLARIZOVANÉ slnečné okuliarepre deti eyerim Polaroid Junior PLD8038/S 35J/M9 Polaroid 2020 - Jar/Leto kolekcia,POLARIZOVANÉ slnečné okuliare pre deti eyerim Polaroid Junior PLD8039/S 010/C3

Okej, už je asi čas, aby sme Vás prestali nudiť svojimi ódami na Polaroid okuliare. Ale predsa máme ešte jeden návrh: teraz, keď už ste si prečítali o tejto kolekcii všetko, čo sa len dalo, čo tak pozrieť sa na ňu v plnej kráse? A ak sa Vám niečo zapáči – povráva sa, že v eyerim e-shope všetky tie skvelé (slnečné) okuliare nájdete bez problémov.

Yassaman

Som jednou zo spoluzakladateľov eyerim a pomáham nám udržať sa vo vodách marketingu. Nikdy neodmietnem dobrý tip na knihu alebo pozvanie na trip po Európe. Raz som zjedla celý kus hovädzieho stehna v priebehu 30 minút a pre tých, ktorí nevedia vysloviť moje meno som jednoducho 'Yass'.

Mohlo by vás zaujímať
Ako čistiť okuliare? Rukáv, utierky a alkohol ich poškodia!

O nové okuliare sa dôkladne staráme hlavne prvé týždne od kúpy a potom postupne skĺzneme k čisteniu dychom, slinami, šúchame ich rukávom, vreckovkou, či dokonca alkoholovými vlhčenými utierkami. Profesionálni optometristi čistia okuliare inak. Ak si na to zvyknete, môžete predĺžiť ich životnosť aj o niekoľko rokov. O nové okuliare sa dôkladne staráme hlavne prvé týždne od kúpy a potom postupne skĺzneme k čisteniu dychom, slinami, šúchame ich rukávom, vreckovkou, či dokonca alkoholovými vlhčenými utierkami. Profesionálni optometristi čistia okuliare inak. Ak si na to zvyknete, môžete predĺžiť ich životnosť aj o niekoľko rokov.

Oakley PRIZM - Technológia, ktorá zmenila svet športu

Čo znamená všetok ten rozruch okolo PRIZM, ako táto technológia funguje a prečo zmenila životy vrcholových športovcov po celom svete?

Okuliare podľa typu tváre: OVÁLNA

Slnečné okuliare, ktoré sa vám perfektne hodia môžu váš look urobiť dokonalým! Máte zakaždým problém s výberom tých správnych a strávite pri tom hodiny? Vedeli ste, že ak poznáte správne svoje črty a typ tváre, môže vás to pri výbere zachrániť? Ak nie, máte dnes štastie! Prečítajte si náš prvý článok so série tipov nato, ako skombinovať vaše slnečné okuliare podľa typu vašej tváre. Dnes, tipy pre oválne tváre!

Máte otázky? Spýtajte sa nášho optometristu.