27.5.2021 1554 pozretí 3 minúty čítania Prejsť na e-shop

Nová kolekcia Ray-Ban! S týmito okuliarmi #YouAreOn!

Aj v tých najtemnejších časoch sa tešme zo svetla. To je posolstvo najnovšej kampane Ray-Ban „You’re On“, ktorá je venovaná túžbe po spontánnosti a autentickosti.

Je načase byť sám sebou a užiť si okamihy autentickej, neobmedzenej radosti. Prežívajte každý moment svojím pravým ja, so spontánnymi reakciami a bez ohľadu na to, kto to sa na vás pozerá. 

 

Kampaň dopĺňa nová kolekcia venovaná najikonickejším rámom od Ray-Ban. Tešiť sa môžete na nové interpretácie nadčasových modelov, počnúc legendárnym Wayfarerom z 50. rokov, cez osemuholníkové vzory zo 60. a 70. rokov, až po vintage štýl, ktorý charakterizuje modely 90. rokov. Všetky okuliare je navyše možné prispôsobiť tak, aby mohol každý naplno prejaviť svoj individuálny štýl a osobnosť. 

STATE STREET (slnečné okuliare) 

Legendárna rodina Wayfarer pokračuje modelom State Street. Jeho elegantný štvorcový rám z acetátu, ktorý je v ponuke vo viacerých farbách, dokonale reprezentuje moderný štýl. Vyskúšajte ich nosiť v rôznych farebných prevedeniach, v kombinácii s klasickými, tónovanými alebo polarizovanými šošovkami. Model dotvárajú najmodernejšie acetátové konce straničiek a logo Ray-Ban. 

Ray-Ban slnečné okuliare model State street z eyerim.sk

JACK (slnečné okuliare)

Jemne okrúhly a zároveň štýlovo hranatý - model Jack je kombináciou dvoch ikonických Ray-Ban rámov (okrúhleho a hexagonálneho). Prichádza v rôznych farebných kombináciách s klasickými alebo tónovanými šošovkami. Ktorá verzia Jacka vás bude vystihovať najlepšie? 

Ray-Ban slnečné okuliare model Jack z eyerim.sk

STATE STREET (dioptrické okuliare) 

State Street Optics má elegantný štvorcový tvar s výrazným acetátovým rámom. Tento ikonický štýl, ktorý je k dispozícii v klasických aj nových Havana farbách, je inšpirovaný pokrokovým duchom 70. rokov. V State Street Optics sa klasická elegancia stretáva s moderným dizajnom. 

Ray-Ban dioptrické okuliare model State street z eyerim.sk

 JACK (dioptrické okuliare) 

Prinášajúc nový impulz do klasického okrúhleho rámu, model Jack vedie tradíciu do nového dobrodružstva. Tenká kovová konštrukcia rámu s moderným okrúhlym tvarom je v ponuke hneď v niekoľkých farbách, od zlatej až po svetlohnedú. Tento model si skrátka zamilujete. 

Ray-Ban dioptrické okuliare model Jack z eyerim.sk

Prežívajte každý moment naplno svojím pravým ja. Pamätajte – s Ray-Ban autentickými okuliarmi #YouAreOn​!

Andrea

Som jednou zo spoluzakladateľov eyerim. Svoju energiu sústredím na tvorbu obsahu našich sociálnych sietí. Som posadnutá plameniakmi a cestovaním. K väčšine svojich kreatívnych nápadov prichádzam počas dlhých prechádzok po horách. Mám rada umenie a fotografiu.

Mohlo by vás zaujímať
eyerim collection: Vaše nové obľúbené dioptrické okuliare

eyerim prichádza s novou kolekciou dioptrických okuliarov, za prijateľnú cenu. Prečo? Viac info v článku.

Tipy od eyerim: Ako sa správne starať o lyžiarske okuliare

Vďaka našim radám zaručíte, že Vám lyžiarske okuliare vydržia omnoho dlhšie než len jednu zimnú sezónu.

Pripravte sa na slnečné dni – 4 rýchle tipy ako si NEvyberať slnečné okuliare

Ak ste pripravení na svoje nové slnečné okuliare, máme pre vás 4 tipy ako sa zlepšiť v nakupovaní a nepochybiť pri výbere.

Máte otázky? Spýtajte sa nášho optometristu.