18.4.2019 2730 pozretí 2 minúty čítania

eyerim predstavuje: Magic Mirror

Ste pripravení na nový, vylepšený zážitok z nakupovania online? Chcete už konečne fungovať bez tej večnej úzkosti a stresu, ktoré sa Vám s tým spájajú? My vieme, že áno! A opäť sme tu na to, aby sme Váš život spravili o niečo lepším a jednoduchším. Spoľahnite sa na eyerim – je to oveľa príjemnejšie než nakupovať v obchode! Ďalší krok: skúšať okuliare cez naše nové Magic Mirror.

Naše Magic Mirror Vám ukáže, že nakupovanie online môže byť rýchle, bez stresu a s garantovanými dobrými výsledkami. Je predsa 21. storočie! Prečo by ste si teda nemohli skúšať okuliare v pohodlí domova tak, aby výsledok zodpovedal realite rovnako, ako keby ste si ich skúšali priamo v obchode?

Môžete. Potrebujete na to len webkameru alebo svoju fotku, a môžete skúšať! Akonáhle si vyberiete slnečné či dioptrické okuliare na vyskúšanie, nahrajte svoju fotku alebo zapnite webkameru – a hneď uvidíte, ako by na Vás okuliare vyzerali v skutočnosti. NAVYŠE – pri skúšaní okuliarov s naším Magic Mirror nezažijete žiadne trápne, úzkostné či stresové situácie. (Na rozdiel od skúšania okuliarov offline, však?)

eyerim Magic Mirror, skúšajte si úžasné okuliare s našou novou pomôckou pre nakupovanie online

Prečo milujeme Magic Mirror

Niektorí ste ho možno už skúšali – už nejaký čas je veľmi obľúbenou vymoženosťou nakupovania cez eyerim. No teraz sme ho pre Vás ešte zlepšili! Môžete si skúšať všetky okuliare ktoré chcete, jedny za druhými, bez neustáleho vypínania a zapínania funkcie Magic Mirror. Navyše si viete spraviť s Vašimi obľúbenými okuliarmi aj fotku, ak si ich chcete zapamätať na neskôr, vypýtať si od priateľov a známych radu, alebo sa len pochváliť svojimi obľúbencami na sociálnych médiách – áno, fotky viete hneď aj zdieľať!

Na výber máte tisícky okuliarov a Magic Mirror od eyerim je presne to, čo potrebujete pri hľadaní nových (slnečných) okuliarov. A naozaj je s ním sranda – ani si neviete predstaviť, koľko sme sa zabávali popri testovaní Magic Mirror u nás v eyerim office pri skúšaní tých najvýstrednejších okuliarov, aké máme. Rovnako sme sa tešili z nového videa, čo sme pre Vás vytvorili, a hádajte čo! Všetky slnečné okuliare z videa môžete mať aj vy.

eyerim Magic Mirror, skúšajte si úžasné okuliare s našou novou pomôckou pre nakupovanie online

Prečo budete Magic Mirror milovať aj VY

Len si to predstavte: nakupujete nové okuliare. Prehľadali ste celý internet, vybrali si jedny alebo viacero obľúbených okuliarov a teraz jediné čo Vám ešte chýba, je si ich vyskúšať a kúpiť. Vyhradíte si čas na to, aby ste navštívili optiku v meste. Nemajú žiadne z okuliarov, ktoré ste si vybrali. Vaše plány sa zrazu značne skomplikujú.

Počkať, neexistuje predsa spôsob ako sa vyhnúť takýmto komplikáciam? Máte pravdu, existuje. A áno, je ním naše Magic Mirror. Či už oddychujete vo svojej obývačke alebo niekam cestujete, stačí Vám vytiahnuť mobil či laptop a môžete ísť na to. Magic Mirror urobí Vaše nakupovanie lepším a rýchlejším – akonáhle nájdete tie pravé okuliare, viete si ich ihneď objednať. Áno, naozaj je to také jednoduché.

Neexistuje dôvod báť sa nakupovania online. S naším Magic Mirror si môžete vyskúšať tisícky (slnečných) okuliarov v priebehu minút a to bez toho, aby ste sa čo i len postavili. Je praktické, je zábavné a áno – je naozaj magické. Tak utekajte na náš eyerim e-shop a vyskúšajte nakupovanie, ktoré si konečne naozaj užijete! 

Patrícia

V eyerime je content a copywriting moja parketa. Milujem japonské jedlo, kvety a jednoduchosť. Móde nerozumiem, ale o to viac sa mi páči. Študovala som čínsky jazyk, no keďže veci robím buď poriadne alebo vôbec, rozišli sme sa v druhom ročníku. Narodila som sa so zubom, ako trojročná som sa naučila čítať, Seneca je moja dlhoročná platonická láska a úprimne neznášam dáždniky.

Mohlo by vás zaujímať
Na veľkosti záleží - ako vybrať správnu veľkosť okuliarov

Odhaľte tajomstvo správneho výberu veľkosti dioptrických okuliarov. Zopár rád na to, ako sa uistiť, že vám vaše nové okuliare padnú ako uliate aj pri nákupe online.

Top značka slnečných okuliarov na leto: Christopher Cloos

Leto je tu stále s nami a zatiaľ sa nikam nechystá! Dostaňte sa aj vy do super letnej nálady s ďalšou novou značkou v ponuke eyerimu. Hurá!

eyerim vysvetľuje: Prečo sú slnečné okuliare dôležité?

Môže sa zdať, že odpoveď na túto otázku je úplne očividná – ale je to naozaj tak? Poďme to zistiť.

DISKUSIA