1.3.2019 2500 pozretí 1 minúty čítania

Medzinárodný deň žien: Buďte TOU ženou

8. marec je veľmi špeciálny deň. Je to deň, kedy oslavujeme všetky odvážne, silné, energické, dynamické a nebojácne ženy na svete a v našich životoch. Každý má vo svojom živote takúto ženu: buď je to Vaša nebojácna mama, Vaša dobrosrdečná babka, Vaša láskavá partnerka alebo Vy, žena ktorá si zaslúži celý svet. Tak poďte a oslávte mocnú ženskú súdržnosť spolu s nami v eyerim.

Okuliare sú omnoho dôležitejšie, než si myslíte! Vo svete módy sú síce podceňovaným doplnkom ale my vieme, že sú skrátka najlepšie. S tými správnymi okuliarmi sa môžete naraz cítiť sebavedome, výnimočne, záhadne či jednoducho šialene príťažlivo. Počas posledného mesiaca sa všetky ženy v eyerim spojili, aby Vám vybrali tie najväčšie poklady medzi okuliarmi z našej kolekcie, aby ste aj vy pocítili tú nepopierateľnú silu nášho obľúbeného módneho doplnku.

Cat-eye okuliare

Medzinárodný deň žien 2019: Cat eye okuliare

Elegantné, nadčasové a ako stvorené pre každú femme fatale. Cat eye okuliare sú to pravé, ak chcete aby sa za Vami otáčal úplne každý. Perfektné pre okrúhlu, oválnu či srdcovú tvár. 

Tiny okuliare

Medzinárodný deň žien 2019: Tiny okuliare

Tiny okuliare sú tým najhorúcejším trendom z ulíc. S týmto ikonickým tvarom okuliarov budete najštýlovejšia v celom meste, presne ako všetky modelky a filmové hviezdy. Vhodné pre okrúhlu a oválnu tvár. 

Bezrámové okuliare

Medzinárodný deň žien 2019: Bezrámové okuliare

Bezrámové okuliare sú večné: nech si ich oblečiete s akýmkoľvek outfitom, bude to fungovať. Sú futuristické no zároveň vždy vkusné – skrátka risk, ktorý sa Vám oplatí. Vhodné pre okrúhlu či srdcovú tvár.

Oversized okuliare

Medzinárodný deň žien 2019: Oversized okuliare

Dodajte Vášmu vzhľadu trocha tajomna, rovnako ako večne elegantná Jackie O v 50. a 60. rokoch. Oversized rám dokonale dotvorí okrúhle, oválne a srdcovité tváre.

Ak sa cítite neisto ohľadom typu tváre, ktorý máte Vy či Vaša milovaná žena, pozrite si túto všeobecnú príručku k typom tváre. Je to bomba.

Tak a máme to. Všetci vieme, že ženy dokážu uskutočniť čokoľvek, čo si zaumienia - sú silné a zdatné, inteligentné a vnímavé, tvrdohlavé ale prívetivé. A Medzinárodný deň žien je tá pravá príležitosť im to všetko pripomenúť! Povedzte im všetkým, ako si ich vážite, aké sú skvelé. My to urobíme určite.

Yassaman

Som jednou zo spoluzakladateľov eyerim a pomáham nám udržať sa vo vodách marketingu. Nikdy neodmietnem dobrý tip na knihu alebo pozvanie na trip po Európe. Raz som zjedla celý kus hovädzieho stehna v priebehu 30 minút a pre tých, ktorí nevedia vysloviť moje meno som jednoducho 'Yass'.

Mohlo by vás zaujímať
5 tipov ako spoznať pravé Oakley slnečné okuliare

Ďalší zo série návodov na to, ako rozpoznať kvalitné slnečné okuliare. Oakley - originál alebo fake? Pár tipov na to, ako to zistiť!

4 najbežnejšie typy tváre - Nájdete si tú Vašu?

S našim novým letným sprievodcom slnečných okuliarov podľa typu tváre Vám zostávajúce dni do leta ubehnú ako voda!

Virtuálne zrkadlo: z pohodlia vášho domova

Nakupovanie na eyerim nebolo nikdy jednoduchšie! Vyskúšajte si tisícky slnečných a dioptrických okuliarov z pohodlia vášho domova. Skúste naše virtuálne zrkadlo!

DISKUSIA