27.8.2018 1264 pozretí 1 minúty čítania

eyerim x CESA 2018

Čo je to CESA?

CESA je skratka od “Central European Startup Awards”, čiže vo voľnom preklade do slovenského jazyka to znamená “Ocenenia startupov v centrálnej Európe”. Ostaňme ale pri CESA, dobre?

Ocenenia CESA sú regionálnou súťažou fungujúcou v priamo v srdci Európy. Hneď ako sa vyhlásia víťazi v regionálnom kole, automaticky postupujú do súťaže GSA (Global Startup Awards). GSA je celosvetová súťaž, ktorá hľadá tie najlepšie talenty v medzinárodnom startupovom ekosystéme.

V roku 2016 ocenenia CESA prijali 800 nominácii startupov a tohto roku až 3800. Čísla hovoria sami za seba a je očividné ako ceny CESA každým rokom rastú a vzbudzujú záujem mladých, odvážnych startupov.

Pýtate sa však na čo vlastne CESA slúži? Okrem toho, že víťazi postúpia do svetového kola a majú tak možnosť súťažiť o titul najlepšieho startupu na svete, všetci účastníci a finalisti sa dostanú do povedomia svetovo známych influencerov, akými sú napríklad aj známi investori zo Silicon Valley! Ktorý startup by po niečom takom netúžil?

eyerim x CESA - Ako sa nám to podarilo?

eyerim je aktuálne jedným z finalistov v regionálnej súťaži (CESA) a od postupu do medzinárodného kola (GSA) nás delí málo. Ako sa nám to podarilo? Teraz Vám prezradíme náš tajný trik. Ste ním VY, naši zákazníci. Bez Vás by sme neboli tam, kde sme a o regionálnych, či medzinárodných súťažiach by sa nám ani nesnívalo.

Do 31. augusta prebieha online verejné hlasovanie, ak nás chcete podporiť aj svojim hlasom, môžete tak urobiť tu.

ĎAKUJEME VÁM, priatelia.

Byť finalistom v súťaži takého rádu, je pre nás splnený sen. Máte to u nás.

Martin

Vždy som chcel vidieť a zažiť toľko miest, ľudí, kultúr a chutí koľko sa len za jeden život dá stihnúť. Odkedy som založil eyerim, dni sú kratšie, času menej, a preto aspoň veľa čítam. Nedávno som vyliezol na Mt. Kilimanjaro a už sa obzerám po ďalších výzvach - jednou z nich je Aconcagua. Tou najväčšou výzvou je však pre mňa stále eyerim a s ním sa chcem dostať najvyššie.

Mohlo by vás zaujímať
Top značka slnečných okuliarov na leto: Christopher Cloos

Leto je tu stále s nami a zatiaľ sa nikam nechystá! Dostaňte sa aj vy do super letnej nálady s ďalšou novou značkou v ponuke eyerimu. Hurá!

5 tipov ako spoznať pravé Oakley slnečné okuliare

Ďalší zo série návodov na to, ako rozpoznať kvalitné slnečné okuliare. Oakley - originál alebo fake? Pár tipov na to, ako to zistiť!

TOP 5: Výber najlepších lyžiarskych okuliarov sezóny 2017/2018

Nezáleží na tom, ako dobre lyžujete alebo koľko ste si našetrili, tie pravé lyžiarske okuliare čakajú na každého z vás. Tu je výber 5 podľa nás najlepších modelov tohtoročnej sezóny.

DISKUSIA