27.8.2018 1645 pozretí 1 minúty čítania

eyerim x CESA 2018

Čo je to CESA?

CESA je skratka od “Central European Startup Awards”, čiže vo voľnom preklade do slovenského jazyka to znamená “Ocenenia startupov v centrálnej Európe”. Ostaňme ale pri CESA, dobre?

Ocenenia CESA sú regionálnou súťažou fungujúcou v priamo v srdci Európy. Hneď ako sa vyhlásia víťazi v regionálnom kole, automaticky postupujú do súťaže GSA (Global Startup Awards). GSA je celosvetová súťaž, ktorá hľadá tie najlepšie talenty v medzinárodnom startupovom ekosystéme.

V roku 2016 ocenenia CESA prijali 800 nominácii startupov a tohto roku až 3800. Čísla hovoria sami za seba a je očividné ako ceny CESA každým rokom rastú a vzbudzujú záujem mladých, odvážnych startupov.

Pýtate sa však na čo vlastne CESA slúži? Okrem toho, že víťazi postúpia do svetového kola a majú tak možnosť súťažiť o titul najlepšieho startupu na svete, všetci účastníci a finalisti sa dostanú do povedomia svetovo známych influencerov, akými sú napríklad aj známi investori zo Silicon Valley! Ktorý startup by po niečom takom netúžil?

eyerim x CESA - Ako sa nám to podarilo?

eyerim je aktuálne jedným z finalistov v regionálnej súťaži (CESA) a od postupu do medzinárodného kola (GSA) nás delí málo. Ako sa nám to podarilo? Teraz Vám prezradíme náš tajný trik. Ste ním VY, naši zákazníci. Bez Vás by sme neboli tam, kde sme a o regionálnych, či medzinárodných súťažiach by sa nám ani nesnívalo.

Do 31. augusta prebieha online verejné hlasovanie, ak nás chcete podporiť aj svojim hlasom, môžete tak urobiť tu.

ĎAKUJEME VÁM, priatelia.

Byť finalistom v súťaži takého rádu, je pre nás splnený sen. Máte to u nás.

Martin

Vždy som chcel vidieť a zažiť toľko miest, ľudí, kultúr a chutí koľko sa len za jeden život dá stihnúť. Odkedy som založil eyerim, dni sú kratšie, času menej, a preto aspoň veľa čítam. Nedávno som vyliezol na Mt. Kilimanjaro a už sa obzerám po ďalších výzvach - jednou z nich je Aconcagua. Tou najväčšou výzvou je však pre mňa stále eyerim a s ním sa chcem dostať najvyššie.

Mohlo by vás zaujímať
eyerim outlet: Ako štýlovo ušetriť?

Nemožné? Vôbec nie! Pokračujte v čítaní a zistite viac o magickom mieste nazývanom aj eyerim outlet.

Valentín 2019: Buďte sami sebou

Sebavedome. Sexy. Sami sebou.

eyerim insider: office príbehy, diel I.

Malé či veľké, všetky spoločnosti na svete stoja pevne iba vďaka silnému tímu. Poďte, staňte sa eyerim insiderom a spoznajte našich skvelých a usilovných ľudí.

DISKUSIA