30.8.2021 5045 pozretí 2 minúty čítania Prejsť na e-shop

Nová eyerim collection je tu: Pripravte sa na hviezdnu kvalitu inšpirovanú samotným vesmírom!

Koniec leta je známy mnohými vesmírnymi divadlami. Môžeme pozorovať padajúce hviezdy, zatmenie slnka, nočné svietiace oblakyi, ... Toto leto sme si však pre vás pripravili jednu konkrétnu nebeskú udalosť - uvedenie našej vlastnej novej kolekcie okuliarov inšpirovaných samotným vesmírom!

Objavte novú eyerim collection okuliarov hviezdnej kvality

Nechajte zažiariť svoju vnútornú hviezdu 

V galaxii plnej najrôznejších okuliarov sme sa rozhodli priniesť vám skutočné hviezdy. S našou najnovšou eyerim collection slnečných okuliarov, inšpirovanou oslnivou oblohou a tajomnými vesmírnymi objektmi, budete skrátka žiariť všade, kam pôjdete. Nechajte zažiariť svoju vnútornú hviezdu skvelým štýlom a mimoriadnou kvalitou týchto modelov! Môžete sa tešiť nielen na úžasné rámy, ale aj na vysokokvalitné šošovky a 100 % ochranu proti UV žiareniu. S nadšením siahajúcim až po obežnú dráhu vám teraz predstavujeme výber 3 noviniek z tejto kolekcie (celú kolekciu môžete nájsť tu). 

Nápaditá Vega 

Vintage štýl a výrazné rámy Vegy oslavujú dokonalú kozmickú kombináciu vytvorenú pre moderné ženy, ktoré chcú byť videné. 

Objavte novú eyerim collection okuliarov hviezdnej kvality

Ikonický Caph

Páni, objavte hviezdny model Caph, ktorý sa ľahko nosí a silne zapôsobí. Jeho rám a tvar sú kombináciou, ktorá je obľúbená v celej galaxii. 

Objavte novú eyerim collection okuliarov hviezdnej kvality

Trendy Aster 

Tento štýlový a priehľadný plastový rám je doslova veľkým treskom módnych okuliarov! Zabudnite na hviezdy - s Aster budete tou najpozorovanejšou bytosťou práve vy! 

Objavte novú eyerim collection okuliarov hviezdnej kvality

Neváhajte a zamilujte sa do týchto modelov, ktoré z vás urobia stredobod vesmíru! Na eyerim.sk ich teraz nájdete všetky skladom a za bezkonkurenčnú cenu už od 29 €!

Objavte novú eyerim collection okuliarov hviezdnej kvality

Daniel

V eyerim som affiliate manažér. Vyhľadávam kreatívne spolupráce, vytváram a menežujem kampane. Mám ukrajinské korene, raz som vyhral súťaž krásy a môj deň pravidelne začínam šálkou espressa.

Mohlo by vás zaujímať
TOP 6 TRENDY DIOPTRICKÝCH OKULIAROV

Pozrite sa na najnovšie a neodolateľné dioptrické okuliare, ktoré dominujú v roku 2020

Black Friday: Stručná história

Tu je všetko, čo ste kedy chceli vedieť o tomto záhadnom “sviatku”, ktorý robí raz do roka radosť vám a vašej peňaženke.

Valentínsky darčekový sprievodca - pre ŇU

Oslávte lásku s darčekom, ktorý je trvácny. Vyberte si slnečné alebo dioptrické okuliare s naším Valentínskym darčekovým sprievodcom a darujte unikátny darček pre ŇU.

Máte otázky? Spýtajte sa nášho optometristu.